Hledáte aplikaci online cenovky? Přesunuli jsme ji na adresu cenovky.mujobchod.cz. Pokud máte aplikaci cenovek v oblíbených, změntě si prosím odkaz, ať se příště dostane do aplikace rovnou.

Co je Můj obchod?

Můj obchod je aliance sdružující maloobchodníky s potravinami po celé České republice a již do ní patří více než 600 prodejen.

Značka Můj obchod má jasno v tom, jak funguje maloobchod a jaké jsou principy podnikání. Hlavním benefitem pro prodejny je balíček podpory a možnost vystupovat pod konceptem značky, která je již rozšířená po celé České republice. Značku Můj obchod hrdě zastřešuje velkoobchodní řetězec MAKRO Cash & Carry, který je dlouholetým a stálým parterem řady podnikatelů v potravinářském průmyslu jak v České republice, tak v dalších 22 zemích světa.

Společnost MAKRO Cash & Carry v roce 2022 prosperovala velmi pozitivním růstem, který se jí na trhu daří udržet i nadále.  

Aliance Můj obchod vznikla již v roce 2012 a od té doby rozšířila svou maloobchodní síť na více jak 600 prodejen po celé České republice. Neustále se přizpůsobujeme trhu a držíme se hlavních trendů. Právě proto se aliance v roce 2022 převlékla do nového kabátu a získala tak nadčasový a moderní design.

 

Úspěchy franšízy, na které jsme hrdí

Bezmála již 10 let budujeme stabilní obchod založený na kvalitních lidských vtazích. Pravidelně utváříme podmínky pro neustálý rozvoj, jehož výsledkem je kvalitní a úspěšná obchodní skupina.

  1. 10 10 let na trhu v ČR
  2. 600+ prodejen v ČR
  3. 8000+ prodejen na světě
  4. 9 zemí světa