Jaké výhody přináší Můj obchod?

Systém aliance Můj obchod je flexibilní a navržený tak, aby vyhovoval podnikání v jakémkoliv prostředí. Ať už se rozhodnete otevřít obchod na vesnici nebo městě či plánujete otevřít malou prodejnu nebo větší…

Spolupráce s námi přináší mnoho výhod!

Kompletní zajištění dodatkových služeb

Můžeme vám poskytnout balíček dodatkových služeb jako je rozpek pečiva, káva s sebou, Zásilkovna, PPL, platební terminál nebo i řešení poskytování vybraných léků.

EPOS pokladní systém

Nabízíme kompletní podporu, instalaci i poradenství ohledně pokladního systému. Poskytujeme e-shop, kdy mají vaši zákazníci možnost nákupu z pohodlí domova a také pro vaše zákazníky poskytujeme vedení webových stránek.

Marketingová strategie a promoce

Připravujeme akční leták každých 14 dní, kde poskytujeme distribuci až 1 000 těchto letáků v oblasti vašeho obchodu. Nabízíme atraktivní dárkové kampaně pro vaše zákazníky a lokální marketingovou podporu.

Atraktivní branding

Máme pro vás atraktivní branding a vzhled značky, který vás odliší od konkurence. Svíticí vnější reklama, která zaručí, že vaše prodejna bude nepřehlédnutelná i v zimních měsících. Dále od nás dostanete balíček moderního POS materiálu a uniformního oblečení pro vaše zaměstnance.

Sortiment

Veškerý potřebný sortiment dostupný od jednoho největšího velkoobchodního dodavatele potravin. Nákup zboží online přes M-objednávku a distribuce zboží chlazenými auty. Nabízíme pomoc s uspořádáním obchodu a nabídkou vhodného sortimentu vč plánogramu.

Obchodní tým

Nabízíme kvalitní obchodní tým s cílem podpořit váš růst. Budete mít nepřetržitou podporu vašeho obchodního zástupce. Poskytneme vám odborné poradenství v oblasti zboží a inovativních trendů na trhu.

Zpětný bonus

Nabízíme vám zboží v Můj obchod letáku s dodatečnou slevou 5% a dále zpětný bonus na základě vašeho nominačního obratu.

Výše obratu v Kč bez dph za kalendářní čtvrtlení

  • 300 000 - 479 999 Zpětný bonus 5 %
  •  480 000 - 779 999 Zpětný bonus 6 %
  • 780 000 - 1 199 999 Zpětný bonus 7 %
  • 1 200 000 a více Zpětný bonus 8 %

Příklad výpočtu čtvrtletního bonusu: Nákup potravin, drogistického zboží a nepotravinového zboží: 1 200 000 Kč Dosažená sleva: 8 % Celkem nakoupeno za standardní cenu: 600 000 Kč Sleva v Kč z nákupu za standardní cenu: 48 000 Kč